Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital Baskı

  • Yazar: Mert Demir

Her geçen gün yükselmekte olan internet reklamları dışında, günümüzde dijital baskı reklam için önemli bir rol üstlenmektedir. Birçok alanda reklam için dijital baskı teknikleri kullanılmaktadır.Dijital daha geleneksel baskı yöntemlerine (Ofset, Serigrafi) kıyasla sayfa başına daha fazla mal olabilir eğer baskı adedi çok ise, küçük hacimli baskı için en doğru seçenek dijital baskıdır. Ve baskısı yapılacak ürünün çeşitli liğide dijital baskıyı daha ekonomik yapmaktadır.

Md tasarım Dijital Baskı Merkezi  firması olarak devamlı gelişmekte olan dünyada,  baskı dünyasına uygun bir model ortaya çıkarmaktayız.  Sektörde adından başarı ile bahsettirme hedefinde  olan  firmamız,  tüm dijital baskı ihtiyaçlarınızı  tespit  ederek  bir  an  önce  karşılanması  için  elinden  gelenin fazlasını  yapmaktadır. Branda, folyo, forex, afiş gibi materyallerin üzerine kaliteli  baskılar  yapabilmekteyiz. Başakşehir’de bulunan firmamız maliyet yönünden de oldukça avantajlıdır.  Web sayfamız üzerinde birçok dijital baskı materyallerini görebilirsiniz. Geniş  bir baskı hizmet  ağına  sahip  olmamızın yanında sizlere lazer kesim ve lazer markalama alanında da kaliteli hizmet verebilmekteyiz. Dijital baskı sizlere birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlara ek olarak firmamızın vermiş olduğu tasarım desteği, sizlere büyük faydalar sağlamaktadır. Talepleriniz doğrultusunda firmamız afiş, sticker, stand, kartvizit, gibi işlemlerde hizmet verebilmektedir.

Branda Baskı

Dijital Baskı işlemlerinin en çok kullanılan malzemelerinden biri olan branda baskı firmamız bünyesinde kaliteli şekilde hazırlanmaktadır. Branda baskılar genelde dış mekanda kullanılmakla beraber zaman zaman iç mekalnarda da kullanılabilmektedir. İlan, duyuru vb. branda tasarımlarınızı sizler için tasarlıyoruz.

Branda baskı ile paralel olarak kullanım amacına göre afiş baskı ve folyo baskı gibi malzemeler ile baskı işlerinizi benzer şekilde yaptırabilirsiniz.

Folyo Baskı

Folyo baskı, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olduğundan günümüzde reklam alanında oldukça tercih edilen ürünlerden biridir. Birçok işletme tanıtım ve reklam işlemlerini folyo baskı tekniği ile gidermektedir. 

Folyo baskılar mağaza camlarına, şirket araçlarına, duvarlara ve birçok benzer alanalara uygulanabilmektedir.

İkitelli başakşehir bölgesinde bulunan md tasarım folyo baskı alanında siz değerli müşterilerimize tasarım ve folyo baskı hizmeti sunmaktadır.