Lazer Kesim Nedir?

Lazer Kesim Nedir?

Lazer Kesim Nedir?

Lazer kesim, birçok farklı malzemnin emsallerine göre daha düşük maliyetlerle hassas şekilde işlenmesini sağlar. Çoğu lazer kesim makinaları elektrik enerjisi ile çalışır. Lazer kesim makinaları, lazer ışınını büken ve hedefine yönlendiren bir dizi ayna ve mercek içeren bir cam tüpten oluşur.

Lazer Makinede Pleksi Kesim İşlemi

Lazer kesim makinalerin de 1 mm, 3 mm, 5 mm, 8 mm ve 10 mm kalınlığındaki kolay işlenme ve kesilme özelliklerine sahip pleksilere, kesim ya da kazıma işlemleri basit bir şekilde yapılabilmektedir. Bu özelliği ile hediyelik eşya, promosyon ve tasarım gibi sektörlerde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun la beraber inşaat, mimari, ofis, iç tasarım gibi birçok sektörde camdan daha dayanıklı ve işlenebilir oluşu ile pleksi öne çıkmakta ve onu çizimlerle buluşturan lazer kesim makinası dikkati çekmektedir. Özellikle istenilen tasarımların ve projelerin hızlı bir şekilde yapılabiliyor oluşu en önemli avantajlarından birisidir.

Lazer Kesim Fiyatları

Lazer kesim fiyatları müşterilerimizin merak ettiği soruların başında gelmektedir. Burada önemli olan lazer makinamızın çalışma süresidir. Fiyatlandırmamızı makinanın çalıştığı dakikayı göz önünde bulundurarak yapmaktayız. Bununla beraber lazer kesim ödevi olan öğrencilerimize özel indirimler uygulayabilmekteyiz.  İstanbul bulunan başakşehir lazer kesim merkezimizde pleksi kesim ve pleksi büküm işlemi uygun fiyatlarla uzman ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.

One thought on “Lazer Kesim Nedir?”

  1. admin dedi ki:

    Good theme !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir